امروز: دوشنبه 1 بهمن 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

رم (RAM) چیست؟

رم (RAM) چیست؟ دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 23 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 18

Random access MeMory) (RAM) بهترین فرم شناخته شده حافظه ی كامپیوتر استRAM بعنوان دسترسی بودن ترتیب در نظر گرفته می شود زیرا شما می توانید مستقیما به سلول حافظه دسترسی پیدا كنید در صورتیكه شما ستون و ردیفی را كه همدیگر را قطع كرده اند در آن سلول بشناسید

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

رم (RAM) چیست؟

بهترین فرم شناخته شده حافظه ی كامپیوتر استRAM بعنوان دسترسی بودن ترتیب در نظر گرفته می شود. زیرا شما می توانید مستقیما به سلول حافظه دسترسی پیدا كنید در صورتیكه شما ستون و ردیفی را كه همدیگر را قطع كرده اند در آن سلول بشناسید.

مخالف RAN دسترسی پشت سه هم حافظه یا SAM اطلاعات را بصورت رشته هایی از سلول حافظه كه نقطه می تواند بصورت متوالی قابل دسترسی باشد ذخیره می كند (شبیه به یك نوار كاست).

اگر یك داده در یك موقعیت وجود نداشته باشد. هر سلول حافظه كنترل می شود تا اینكه داده مورد نظر پیدا شود SAM بعنوان ضربه گیر یامیانگیر حافظه خیلی خوب كار می كند. جایی كه داده بصورت متعادل و زمان به ترتیبی كه استفاده خواهد شد ذخیره می شود. (یك مثال خوب ساختار ضربه گیر حافظه روی ویدئو كارت می باشند)

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود مقاله رم (RAM) چیست؟ , خرید مقاله رم (RAM) چیست؟ , دانلود و خرید مقاله رم (RAM) چیست؟ , دانلود رایگان مقاله رم (RAM) چیست؟ , خرید و دانلود مقاله رم (RAM) چیست؟

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر