امروز: چهارشنبه 3 بهمن 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود پاورپوینت روش اجرائی طرح تجاری

دانلود پاورپوینت روش اجرائی طرح تجاری دسته: مدیریت
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 43 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 31

ارائه رویه ای جهت تشریح نحوه اصلاح بازنگری و تعیین مسئولیتهای طرح تجاری بلند مدت و كوتاه مدت مدیریت ارشد مدیران اجرائی و بخصوص مدیر فرش و واحد فروش سازمان می باشد طرح تجاری (BUSINESS PLAN) برای بقاء و پیشرفت در بازارهای جهانی باید برای فعالیت تجاری هدف وجود داشته باشد و برای رسیدن به این هدف راهكارهای لازم مشخص می شود كه به این راهكارها طرح

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

هدف و دامنه كاربرد  :

ارائه رویه ای جهت تشریح نحوه اصلاح بازنگری و تعیین مسئولیتهای طرح تجاری بلند مدت و كوتاه مدت مدیریت ارشد , مدیران اجرائی و بخصوص مدیر فرش و واحد فروش سازمان می باشد .

طرح تجاری (BUSINESS PLA\N) : برای بقاء و پیشرفت در بازارهای جهانی باید برای فعالیت تجاری هدف وجود داشته باشد  و برای رسیدن به این هدف راهكارهای  لازم مشخص می شود كه به این راهكارها طرح تجاری می گویند nاهداف طرح تجاری  بلند مدت : این اهداف شامل اهدافی است كه سه ساله یا بیشتر به طول می انجامد .

nالف: میزان دارائی یا  سرمایه گذاری  خارجی  مورد نیاز را در هنگام  لزوم مشخص  می كند nب: توانائی مدیریت ارشد در مدیریت طرح تجاری  بهبود می یابد  و به این ترتیب قادر خواهد بود انرژی خود را برای انحرافات از برنامه قبل از وقوع  شرایط بحرانی متمركز كند. nج: روحیه واقع پردازی  و آینده نگری را در وجود مدیریت ارشد و مدیران اجرائی پرورش می دهد . nد: به تعیین و تشخیص مشتریان، محدوده بازار، استراتژی قیمت گذاری، نحوه رقابت و همكاری در شرایط سخت كمك می كند . nه: در صورتیكه  در مقاطع سازمانی یك طرح تجاری توسط مدیریت ارشد سازمان به روز شود، تجارت ، پول و اعتبار شركت حفظ خواهد شد .

nو: با داشتن طرح تجاری رویدادها و بحرانها كمتر می توانند باعث تغییر مسیر از اهداف تجاری شوند . nز: موقعیت  مناسب و مساعد برای شركت بوجود می آورد تا سازمان دارای مشتریانی وفادار شده و جذب مشتریان توسط رقبا دشوارتر می شود . nح: با داشتن یك طرح تجاری مناسب می توان نیازمندی های یك آینده موفق را با واقعیت های موجود كنونی مقایسه كرد و میزان تغییرات موردنیاز شركت را تجزیه و تحلیل كرد . nط: نیازهای فعلی و آینده مشتریان تامین شده جهت نائل شدن به یك موقعیت برتر رقابتی تلاش می گردد. n

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

برچسب ها : روش اجرائی طرح تجاری , پاورپوینت روش , اجرائی طرح تجاری

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر